İLÇE BAŞKANLARI YEREL SEÇİMLERDE HALKA NE VAAT EDİYOR?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

    2024 Yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi Siyasi parti ilçe başkanları vatandaşa ne vaat ediyor? Sizler için başkanlara sorduk.

 

AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Mehmet İleri, “ Öncelikle yapılacak olan yerel seçimlerin ilçemize ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.  Ak parti belediyeciliği ile de yaptığı çalışmalarla da halkımızla bütünleşmiş onlardan gelen istek ve taleplerin hayata geçirilmesinde ben yok biz anlayışıyla hizmet etmektedir. Gerek ilçemizde gerekse Bursa’mızda yapılan çalışmalar ve hizmetler halkımızın takdirini kazanmıştır.2024 yerel seçimlerinde Cumhur ittifakı kapsamında partimize görev verilirse ayrı gayrı yapmadan hep birlikte halkımızın dün olduğu gibi bundan sonrada hizmetkarı olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

CHP Yenişehir İlçe Başkanı Tayfun Sırman, “Yenişehir tarihinde ilk kez kentsel dönüşüm projesi başlatarak çarpık kentleşmenin önüne geçeceğiz. Çiftçi dostu belediyecilik anlayışımızla tarım sektörüne yönelik projeleri hayata geçireceğiz. Şehir merkezindeki otopark ve trafik sorununu ilk 30 günde çözeceğiz. İstihdam ofisi kurarak işsiz gençlerimize uygun iş olanakları sağlayacağız. Belediye bütçesini etkin kullanarak gereksiz harcamaları kesecek ve halkın yararına kullanacağız. Yenişehir Organize Sanayi Bölgesi’ni odalar ve ilgili meslek kuruluşlarıyla birlikte yöneteceğiz. 71 mahalle muhtarlığımızın temel giderleri Belediye tarafından karşılanacak. Yenişehir kasaba kimliğinden kurtularak kent kimliği kazanacak. Ailelerin ve gençlerin yararlanacağı sosyal ve kültürel işletmelerin açılması için özel sektörle işbirliği yapılacak ve yatırımların önü açılacak” dedi.

 

MHP Yenişehir İlçe Başkanı Arif Eren, “ Halkımızın teveccühü ile 2019 yerel seçimlerinde göreve gelerek, MHP’nin üretken belediyecilik hizmetini halkımızın emrine sunduk. Bundan sonraki süreçte de tarafımıza bu gururlu görev tebliğ edilir ve halkımızın takdiri ile yeniden göreve gelirsek onların emrinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmenin ve hatta daha fazla hizmeti ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yapılacak seçimlerin halkımıza ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı Ercan Özel, “İYİ Parti yönetiminde Yenişehir halkının hak ettiği değeri göreceği, partili, akraba, eş – dost ayırımı yapılmadan herkese eşit oranda hizmet yapılacağı bir yönetim anlayışının hakim olacağı bir dönem yaşayacağız. Halkımız yeni dönemde hizmet üretmede süratli ve etkili, kaynak kullanımında tasarrufçu, temiz şeffaf ve hesap verebilir bir yönetime şahit olacaklar. Yenişehir’de gelişim, yenilik ve değişim ile gelecek. Yaşanabilir bir Yenişehir için ilçemizde bir şey değişecek her şey değişecek” dedi.

 

 

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Ümit Yılgın, “ Biz Yeniden Refah partisi olarak tüm vatandaşlarımıza adil yönetim vadediyoruz.  Milli görüşün efsane olmuş hizmet belediyeciliği ile halkımızı buluşturmak istiyoruz” dedi.

 

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İLÇE BAŞKANLARI YEREL SEÇİMLERDE HALKA NE VAAT EDİYOR?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir